Aktuality

 • INTELIGENTNÍ MĚSTO existuje?

  Regiony v České republice stojí před obrovskými výzvami (řešeni rostoucí nezaměstnanosti, nedostatečná aplikace výzkumu do praxe firem, zastavení rozevíraní nůžek mezi bohatými a stále chudnoucími regiony, …). Aby těmto výzvám regiony mohly čelit, musí mít základ v kvalitním a efektivním řízeni měst.

  Číst dál...  
 • Druhé pracovní setkání ve Vendryni

   Dne 4. 6. 2013 jsme uspořádali v městečku Vendryně nedaleko Třince druhé pracovní setkání v rámci projektu Inteligentní město. Hlavním cílem bylo seznámit účastníky s návrhem Standardu Inteligentního města, který je klíčovým výstupem projektu. Akce se zúčastnilo více než 50 zástupců měst a obcí, převážně starostů, místostarostů, tajemníků a zaměstnanců městských úřadů.

  Číst dál...  
 • článek v Moderní obci

  Na čem staví inteligentní obec (Moderní obec - 1/2013)

  Číst dál...

   

M.C.TRITON

logo M.C.TRITON
Společnost M.C.TRITON, spol. s r.o. vychází při přípravě projektu ze svých více než dvacetiletých zkušeností s tvorbou, nastavováním a implementací efektivních a na míru šitých modelů organizačních struktur, kompetenčních modelů, procesních řízení a dalších služeb pro potřeby organizací veřejné správy a také soukromého sektoru na území celé České republiky a v zahraničí.

Svými procesními a kompetenčními moduly zavádíme do veřejných ale i soukromých institucí logiku a strategii. Naši společnost tvoří tým zkušených zaměstnanců, kteří jsou schopni našim klientům na míru navrhnout a zavést systém řízení, který sleduje efektivitu, hospodárnost a racionalitu všech procesů.

V současné době realizujeme řadu komplexních projektů zaměřených na oblast řízení státní správy a samosprávy. Realizujeme například projekt pro Svaz měst a obcí s názvem Vzdělaný zastupitel. Tento projekt byl úspěšně podpořen z norských fondů. Právě formou intenzivní spolupráce s obci, městy a veřejnoprávními institucemi spolupracujeme s cílovou skupinou projektu.

 

Odkaz na web společnosti M.C.TRITON
www.mc-triton.cz